Protože i my rádi cestujeme, stejně jako náš králíček, budeme se Vašim objednávkám věnovat až po návratu z cest a to od 30. 8. 2021. Děkujeme za Vaši trpělivost :-)
Zpět do obchodu

Registrace

A je to tady! Krásné věci od Jakuba na e-shopu!

Máme velkou radost, že vám můžeme konečně představit naši kolekci krásných věcí do dětských pokojíčků.

Všechny věci najdete na našem novém shopu www.jacobdesign.cz.

Po usilovné práci a drobných strastech je to konečně tady a my se těšíme, až naše věci a s nimi kousek radosti pustíme k vám domů.

Předcházelo tomu nekonečné vytváření návrhů, vzorků, shánění materiálů, řešení spousty malých titěrností, na které narazíte až v momentě, kdy chcete jednu malou věc, posunout dál ze svého stolu. Uffffff …mnozí nám dají jistě zapravdu a mnohé z vás to teprve čeká. My jsme začali a pokračovali. Pomalu, ale jistě! Bude to všechno fungovat? Budou se naše věci dětem líbit? Věříme, že budou. Vždyť jsou to bááájo české věci. Každá je originál, ručně potištěná a ušitá v našem malém ateliéru.

Držíme celé myšlence palce a těšíme se, že úsilí, čas, poctivá práce a radost, která je v každé krásné věci, se přenese i k vám.

Věci budeme postupně doplňovat o nové nápady, barvy, motivy ….

Sledujte nás na facebooku, instagramu nebo se registrujte na eshopu. Mějte vždy přehled o všech akcích a novinkách.

S pokorou k ruční tvorbě tým nadšenců JACOBDESIGNU.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení